KIRMIZI (TURNİNG RED) FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Son yıllarda oldukça popüler olan animasyon filmler hem çocuklar hem de büyükler tarafından oldukça fazla rağbet görmektedir. Kuşkusuz ki 2022 yılında vizyona çıkacak olan Turning Red’ de bunlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Kırmızı filmi Walt Disney Pictures ve Pixar Animation Studios tarafından üretilmiştir. Bu animasyon filmi yetişkin, çocuk ve aile içi komedi filmi olarak tasarlanmıştır.

Filmin konusu zor bir ergenlik dönemi geçiren 13 yaşındaki Mei Leen’in hayatını konu alıyor. Korkunç bir kabus ile gözlerini açan Mei Leen, uyandığında kendini bir panda olarak bulur. Bunun nedeni ise atalarının hayvanlarla olan mistik bağlantısından kaynaklanır olmasıdır.

Mei Leen heyecan duymaya başladığında dev bir pandaya dönüşüyor. Yarı insan yarı panda olarak hayatını sürdürmeye çalışan Mei Leen’in zorlu mücadelesi ile Turning Red filminin konusu şimdiden bir çok film sever tarafından araştırılmaya başlandı bile. Kırmızı’nın 11 Mart 2022’ de Amerika Birleşik Devletleri’nde sinemalarda gösterime girmesi bekleniyor.


Yayımlandı

kategorisi

, , , , , , , , , , ,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir