MÜGE ANLI CANLI YAYINDA…

Müge Anlı’nın rezil olduğu anlar
Televizyonun en sevilen isimlerinden biri olan Müge Anlı, programındaki ilginç olaylar gündem olamaya devam ediyor. Son olarak Emine Erçetin’in 40 yıllık eşinin yaptıkları olay oldu.
Gündüz kuşağının en sevilen programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında birbirinden farklı cinayetler konu olmaya devam ediyor. Programda yaşanan olaylar gündeme damga vuruyor. Son olarak Emine Erçetin’in 40 senelik eşinin erkek arkadaşıyla yaptıkları olay oldu. İşte detaylar…
Sosyal medyanın diline düştüğü anlar
Neredeyse herkes tarafından severek izlenen Müge Anlı’nın programında bazen komik anlara şahit olmak mümkün. Normalde ciddi konular üzerinde konuşulan programda, komik anlar da herkes tarafından ilgi görüyor. ATV ekranlarında yayınlanan Müge anlı ile Tatlı Sert programında geçtiğimiz her gün ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. Müge Anlı’nın başına gelen komik olaylar sosyal medyada büyük yankı uyandırıyor. Ünlü isim paylaştıkları ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.
Prgramında dönem dönem tansiyon yükselirken, Müge Anlı’nın bazı kırdığı potlar komik anlara neden oluyor.
Emine Erçetin – Necati Erçetin
Müge Anlı’da bir ilk yaşandı. 90 gündür kocasını göremediği için canlı yayına çıkan Emine Erçetin’in kocası evini terk etmişti. Bir erkek arkadaşından destek aldığı söylenen 60 yaşındaki kocası Necati Erçetin’in aşk mektubu yazdığı ortaya çıktı. Necati Erçetin’in cinsel yönelimi sorgulanmaya başladı. İddialara göre 2 yıl önce tanıştığı erkek arkadaşı ile aralarında ilişki olduğu söyleniyor.
DJ Gezgin cinayeti
Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen DJ Gezgin cinayetinde yeni gelişme yaşandı. Canlı yayında ortalık karıştı.
Canlı yayında ortalık karıştı
Yeni gelişmeler yaşanan bu cinayette, Fatma Karadağ’ın kendinden geçtiği ve etrafa saldırdığı anlar kameralara yansıdı.
Müge Anlı, bir cinayet olayı ile ilgili canlı yayına bağlanan Suriye’li kadının vatandaşlık isteği üzerine yardımcı olacağını aktardı. Anlı’nın bu desteği sosyal medyada çok konuşulurken, birçok kullanıcı başarılı sunucuya tepki gösterdi. Canlı yayında eleştirilere karşılık veren Anlı, “Sapla samanı karıştırmayalım. Kadın hakkını kazanmış” şeklinde konuştu.
Programda, karısı Eylem’i borçlandırdıktan sonra kaybolan “Zülfikar Ali Butto Çelik”ten haber alınamadığını ifade eden Müge Anlı “Japon hükümdar isimleri gibi Zülfikar Ali Butto” dedi.
ATV stüdyosunun helikopter pistinden fotoğraf paylaşan Anlı, ‘Tarfik var dediler’ notuyla takipçilerinden tepki çekti. Fotoğrafın altına ‘şimdi de uçanları bulacak’ yorumları yapıldı. Müge Anlı kısa sürede sosyal medyanın gündemi oldu.
Müge Anlı’da yaşanan olaylar gündeme damga vuruyor.

21 Eylül 2022 - 15:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT